Dubbele domper voor sterkhouder KV Mechelen

door
Dubbele domper voor sterkhouder KV Mechelen

Voor KV Mechelen lijken de play-offs nu al voorbij te zijn, want na een pijnlijke nederlaag tegen AA Gent lijken ze uitgeteld te zijn voor de eindwinst. Bovendien ziet Wouter Vrancken dezer dagen de ene na de andere sterkhouder uitvallen. Nadat vorige week al Lucas Bijker een zware knieblessure opliep, zag hij nu ook nog zijn andere flankverdediger uitvallen.


In de eerste helft raakte Sandy Walsh geblesseerd na een stevige botsing met Alessio Castro-Montes. De rechtsachter ging uiteindelijk nog verder tot de rust, maar liet zich dan toch vervangen. Het Belang van Limburg weet te melden dat onderzoek na de wedstrijd aan het licht bracht dat hij zijn sleutelbeen gebroken heeft. Daardoor staat hij vier tot zes weken aan de kant.

Dat is twee keer slecht nieuws voor Walsh. Hij zal dit seizoen niet meer in actie komen voor Malinwa, want dat ziet zijn seizoen al binnen twee weken eindigen. Maar daarnaast ziet de 27-jarige wellicht ook zijn internationale debuut in rook opgaan.

INDONESIË
Walsh zal op het einde van de maand in principe na een lange procedure eindelijk de Indonesische nationaliteit verwerven en hij zou normaal gezien begin juni zijn debuut maken voor het land. Dat speelt op 8, 11 en 14 juni kwalificatiewedstrijden voor de Asia Cup tegen Koeweit, Jordanië en Nepal. Voor die matchen is Walsh nu hoogst onzeker.

POLL: Zal KVM zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Vrancken scherp voor STVV: "Zo kan het niet"

STVV verloor zijn eerste match onder Wouter Vrancken met 3-1 van Cercle Brugge. Daardoor staan de ...

7
7
Yamal kietelt Real Madrid: "Het lukt ze gewoon niet"

Wat een horrorseizoen is het aan worden voor Real Madrid. De Koninklijke botste weer op een FC ...

9
9
Barça dient Real na knotsgekke finale tik uit en pakt Copa

De finale van de Copa del Rey heeft zaterdagavond een spetterend spektakelstuk gebracht. De Clasico ...

136
136
Geen euforie: De Mil waarschuwt Standard stevig

In de Europe Play-Off is Charleroi stilaan de grote favoriet om het laken naar zich toe te trekken. ...

46
46
STVV bestolen? Ex-ref ziet Kanaries 3 keer benadeeld

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League heeft zaterdagavond nog maar eens een nieuwe ...

179
179
'Degradatie beslecht: titanenstrijd in PL barst helemaal los'

Zaterdag viel het doek over de degradatiestrijd in de Premier League. Ipswich Town ging met 3-0 ...

54
54
Cruciale zege voor Cercle, Charleroi grijpt de macht

In de Relegation Play-Off heeft Cercle Brugge drie cruciale punten gepakt tegen STVV. Het herstelt ...

73
73
Simons looft 3 spelers na late comeback Westerlo

Westerlo is nog steeds volop in de running voor de eindwinst in de Europe Play-Off. Enkele dagen ...

33
33
Fofana schittert alweer bij Lyon met heerlijke goal

Eén van de Belgische spelers om in de gaten te houden tijdens de komende zomermercato, wordt ...

38
38
’Rode Duivel krijgt slecht nieuws bij Sevilla’

Bij Sevilla zijn er dit seizoen maar liefst drie Belgen aan de slag. Dodi Lukebakio en de jonge ...

102
102
Emotionele Raman niet mals voor KV Mechelen

KV Mechelen is er zaterdagavond opnieuw niet in geslaagd om te winnen. Het beleefde opnieuw een ...

147
147
Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

37
37
Onherkenbaar Aston Villa mag FA Cup op zijn buik schrijven

Youri Tielemans en Amadou Onana zullen dit seizoen met Aston Villa de FA Cup niet winnen. De halve ...

80
80
Nieuwe domper: KV Mechelen geeft zege in slotseconden weg

KV Mechelen heeft enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag een nieuwe domper moeten slikken. Het ...

94
94
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de ...

115
115
Peter Maes uit felle kritiek op Belgische spitsen

Bij Willem II vechten ze voor het behoud. Peter Maes was bij Voetbal International scherp voor zijn ...

166
166
Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan ...

101
101
Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat ...

146
146
"Ooit de nummer één": Kuyt doet boekje open over groot talent

Bij Beerschot mocht Emile Doucouré aantreden tegen KV Kortrijk. De jonge keeper deed het goed ...

167
167
Club Brugge krijgt belangrijk nieuws voor clash met Union

Club Brugge staat onder druk. De Bruggelingen verloren in eigen huis van Union SG en verloren ...

1070
1070

Meer sportnieuws