'Ronde 2: Club en Antwerp strijden om miljoenentransfer'

door
'Ronde 2: Club en Antwerp strijden om miljoenentransfer'

De zomerste transferperiode nadert stilaan zijn definitieve ontknoping maar heel wat eersteklassers zijn nog druk in de weer met hun huiswerk op de mercato. Zo ook titelpretendenten Club Brugge en Antwerp FC. Beide topclubs zouden nu zelfs opnieuw met mekaar de degens kruisen.


Blauw-Zwart heeft nog het meeste werk te doen tot aan de Deadline Day. Zo wil de landskampioen zich nog gevoelig versterken. Op het verlanglijstje staan alvast een nieuwe (target)spits, een potentiële sterkhouder voor het middenveld en een ervaren kracht voor de defensie. Al zal men interessante opportuniteiten op andere posities ook niet laten liggen. Bij Antwerp staat de selectie dan weer grotendeels vast, maar ook daar blijft men op de loer voor buitenkansjes. "Inkomend zullen we zien of er nog opportuniteiten opduiken. Het is geweten dat we ervoor openstaan om nog een kwaliteitsinjectie te geven" zei sterke man Sven Jaecques deze week nog.

En nu zouden beide clubs dus alwéér met mekaar de strijd aanbinden. Eerder deze zomer geraakte al bekend dat zowel Club als Antwerp zijn zinnen had gezet op Jurgen Ekkelenkamp, die na een late wending uiteindelijk toch voor de Great Old koos. Dit keer zou het vizier van de twee rivalen op Brazilië zijn gericht. Zo meldt de bekende journalist Venê Casagrande dat de twee Belgische titelpretendenten meestrijden om de diensten van de 20-jarige Lázaro.

MILJOENENBOD
Deze spelmaker, die ook op de flanken of als schaduwspits uit de voeten kan, verdedigt momenteel de kleuren van Flamengo. Maar de Braziliaan zou zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar Europa. Naast Antwerp en Club Brugge, zou ook West Ham United in de running zijn voor Lázaro. De Engelsen zouden zelfs een bod hebben uitgebracht van zo'n 5 miljoen euro. Maar die aanbieding werd geweigerd door Flamengo. De Braziliaanse club wil immers het onderste uit de kan halen en wacht daarom eerst af wat de twee Belgische ploegen te bieden hebben. Afwachten dus wie het hardste doordrukt in dit nieuwe duel tussen Gheysens en Verhaeghe.

POLL: Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Beerschot moet afscheid nemen van twee smaakmakers'

Vorige week kreeg Beerschot al definitieve zekerheid over de degradatie uit de Jupiler Pro League. ...

40
40
Courtois komt met opmerkelijke mea culpa na wereldgoal

Real Madrid heeft dinsdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het ging met 3-0 ...

66
66
Strijd beslecht: dit land is al zeker van extra CL-ticket

De eerste heenwedstrijden van de kwartfinales in de Champions League hebben toch voor verrassingen ...

63
63
Arsenal zet Real op rand eliminatie, Kompany in de problemen

In de eerste heenwedstrijden van de kwartfinales van de Champions League heeft Arsenal voor een ...

70
70
Red Flames vegen nul weg met stunt tegen Engeland

De Red Flames hebben dinsdagavond voor een stunt van formaat gezorgd. Vier dagen na een ...

117
117
'Westerlo slaat transferslag bij Premier League-sensatie'

Westerlo beleefde een seizoen met twee gezichten. Een sterke start kreeg geen gevolg en uiteindelijk ...

45
45
'Man City richt pijlen op verrassende opvolger De Bruyne'

Vorige week maakte Kevin De Bruyne zelf bekend dat hij zijn aflopende contract bij Manchester City ...

34
34
'STVV hakt knoop door over ontslag Mazzu'

STVV kreeg vorig weekend een 0-3 om de oren van KV Kortrijk, waardoor de strijd in de Relegation ...

286
286
Nieuwe stunt in CL? Tielemans schat kansen in

Deze week worden de kwartfinales in de Champions League op gang getrapt. Misschien wel de ...

21
21
Antwerp lonkt naar topdeal: "10 miljoen euro?"

Bij Royal Antwerp FC gaan ze in de zomer weer heel wat spelers van de hand doen. De Great Old heeft ...

282
282
Lefevere: "Wellicht greep Vandenhaute daarom in bij RSCA"

RSC Anderlecht kent weer een tegenvallend seizoen na een vorig hoopgevend jaar. Het bestuur mag zich ...

378
378
'Club Brugge zet JPL op stelten: provocerende topdeal'

Ilay Camara brak vorig seizoen door bij RWDM en groeide uit tot sterkhouder bij Standard. Nu lijkt ...

770
770
Ter Stegen doet stevig boekje open over boze Messi

Marc-André ter Stegen is doelman bij FC Barcelona en werkt na een zware blessure aan zijn ...

87
87
‘Anderlecht schuift verrassende naam naar voren voor achterhoede‘

Bij RSCA Futures gaat er ook het een en ander gebeuren. Er trekken al twee spelers de deur achter ...

114
114
Heeft Club Brugge opvolger Hayen nu al in het vizier?

Bij Club Brugge is Nicky Hayen ruim een jaar aan de slag en dat is tot op heden een enorm ...

382
382
Verhuurde spelers: RSCA-hoop bij de rust naar de kant

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

146
146
OHL maakt recordtransfer bekend: "Uitzonderlijk!"

OH Leuven kan financieel weer tegen een stootje. De club maakte zopas bekend dat Ezechiel Banzuzi ...

54
54
Bellamy doet onthullingen over periode bij Anderlecht

Vincent Kompany begon zijn trainerscarrière bij RSC Anderlecht. In zeer zware financiële ...

244
244
'Kleine JPL-clubs' verkopen straf: Banzuzi niét de duurste

Ezechiel Banzuzi trekt voor 13,5 miljoen euro van OH Leuven naar RB Leipzig. Dat bedrag kan door ...

107
107
STVV maakt transferdeal met Anderlecht wereldkundig

Transfernieuws vanuit Limburg. STVV maakte zopas bekend dat ze een akkoord hebben gevonden met RSC ...

423
423

Meer sportnieuws