‘Napoli eist monstersom voor Osimhen, Lukaku profiteert’

door
‘Napoli eist monstersom voor Osimhen, Lukaku profiteert’

Er zijn veranderingen op komst bij Napoli. Na een teleurstellend seizoen werd Antonio Conte aangesteld als hoofdtrainer. Ook in de selectie wacht een aardverschuiving.

Aanvalsleider Victor Osimhen staat komende zomer namelijk voor een toptransfer. Als vervanger kijkt Napoli in de eerste plaats naar Rode Duivel Romelu Lukaku. Big Rom heeft geen toekomst meer bij Chelsea en is op zoek naar een nieuwe club.

Monstertransfer

LEES OOK 'United haalt topspits: ruilconstructie op tafel'

Osimhen is na zijn transfer van Sporting Charleroi tot een absolute sterkhouder bij Napoli uitgegroeid. De aanvaller scoort het ene doelpunt na het andere in de Serie A en staat op de radar van verschillende Europese grootmachten. Zijn prijskaartje is echter niet mals. Napoli eist minstens honderd miljoen euro voor Osimhen.

De Nigeriaanse aanvaller is de topscorer bij Napoli, maar botste afgelopen seizoen een paar keer met de club en eigenaar De Laurentiis. Als vervanger van Osimhen heeft Napoli volgens Calciomercato Lukaku aangeduid als prioriteit. De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen op huurbasis bij AS Roma, maar staat onder contract bij Chelsea.

Toekomst Lukaku

Chelsea wil echter nog een mooi bedrag vangen voor Lukaku. Zelf betaalde het een aantal jaar geleden nog honderd miljoen euro voor de goaltjesdief, maar nu zou het genoegen nemen met iets minder dan de helft. De toekomst van Lukaku ligt alvast zeker niet in Londen.

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Club wil 25 miljoen, toptransfer Sadiki'

Ook Saudi-Arabië werd nadrukkelijk genoemd, maar het ziet er naar uit dat Big Rom een stap naar het Midden-Oosten voorlopig niet ziet zitten. Een vroegtijdige terugkeer naar Anderlecht werd eveneens gesuggereerd, maar een transfer naar Napoli en Conte lijkt de meest realistische stap.

POLL: Is Osimhen 100 miljoen euro waard?

Meest recent

Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

19
19
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

19
19
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

82
82
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

155
155
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

164
164
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

112
112
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

374
374
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

134
134
Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

70
70
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

153
153
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

78
78
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

202
202
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

172
172
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

526
526
Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Club Brugge gaat vanaf komend weekend de strijd met KRC Genk en co aan voor de 20ste landstitel uit ...

168
168
'Genk op recordjacht: transferstrijd Karetsas barst los'

België is sinds vorige week één van zijn grootste talenten definitief kwijt. ...

358
358
'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks ...

78
78
KRC Genk of Club kampioen? Boeckx fileert titelstrijd

Komend weekend barst de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal los. KRC Genk kan het ...

502
502
'Club Brugge stormt vooruit met De Cuyper-opvolger'

Club Brugge zet sterke stappen in jeugdontwikkeling en talentdetectie, met een focus op Europese ...

350
350

Meer sportnieuws