Gent heeft JPL-transfer beet: contract tot medio 2027

door
Gent heeft JPL-transfer beet: contract tot medio 2027

AA Gent bereidt de start van de tweede seizoenshelft momenteel voor op Spaanse bodem, zo wordt een stage afgewerkt in Oliva. Daar mag coach Wouter Vrancken weldra een nieuw gezicht verwelkomen. Zo rondde Gent dinsdag de transfer van Tom Vandenberghe af.

De Buffalo's hebben opnieuw een erg druk seizoen achter de rug tot dusver. Het begon eind juli al in de voorrondes van de Conference League, die alle drie overleefd werden. En dus kwamen er nog zes matchen in de League Phase bovenop. Daarin kon Gent zich uiteindelijk plaatsen voor de tussenronde richting de 1/8ste finales, waarin Real Betis de tegenstander wordt.

Gerichte versterking gezocht

LEES OOK Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

Ondertussen waren de Oost-Vlamingen uiteraard ook in eigen land actief. In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden ze evenwel uitgeschakeld door kwelduivel Union SG. En in de competitie werden goede periodes veel te vaak afgewisseld met mindere momenten. Bijgevolg is Gent inmiddels teruggezakt naar de zesde plaats in het klassement.

In principe blijft het zo wel op koers voor de Champions' Play-Offs. Maar de foutenmarge is nu wel erg beperkt en dus moeten tijdens de tien resterende speeldagen van de reguliere competitie nog voldoende punten geraapt worden. Daarvoor is versterking welgekomen. Een nieuwe spits bijvoorbeeld, om de zware blessure van Max Dean op te vangen.

Wissel bij doelmannen

De eerste winteraanwinst is echter een doelman, een doublure voor Davy Roef. Dat was de voorbije dagen noodzakelijk geworden. Gent nam immers afscheid van nummer twee Daniel Schmidt. De Japanner gaat weer in eigen land aan de slag en tekende inmiddels bij Nagoya Grampus. Zijn vervanger gingen de Buffalo's niet te ver zoeken.

LEES OOK Play-Offs barsten los: scheidsrechters speeldag 1 bekend

Vorige week werd immers gewag gemaakt van interesse in Vandenberghe. En inmiddels is zijn overgang dus al beklonken. De 32-jarige komt op permanente basis over van KV Kortrijk. Hij tekende een contract tot medio 2027, met optie tot nog een extra seizoen. Voorlopig is niet bekend hoeveel Gent betaalt voor zijn komst.

POLL: Gent heeft voldoende kwaliteit om voor de top vier te gaan ...

Meest recent

'Stuttgart volgende club die komt aankloppen bij OHL'

OH Leuven neemt in de zomer afscheid van Ezechiel Banzuzi. De Nederlandse middenvelder is grof wild ...

1
1
Van Crombrugge in moeilijke situatie: "Had gesprek met Fink"

Hendrik Van Crombrugge had zich op sportief vlak wellicht wat meer voorgesteld van zijn transfer van ...

30
30
Club en Genk zien kern héél veel duurder worden, RSCA baalt

Transfermarkt heeft een nieuwe update gegeven omtrent de marktwaardes van de spelers in de Jupiler ...

87
87
Jashari: "Zonder dat konden we geen kampioen meer spelen"

Club Brugge moet zondag winnen van RSC Anderlecht. De Bruggelingen hopen zo KRC Genk, dat later op ...

139
139
'Tottenham wil zomeraankoop al weghalen bij Genk'

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker door hun sterk seizoen. Zo is er uiteraard de ...

249
249
'Anderlecht ziet ook derde pion mogelijk afhaken voor Club'

RSC Anderlecht trekt zondag naar Club Brugge. Als het daar punten kan rapen, kan het weer volop ...

233
233
'Knaltransfer Raskin: Rangers eist de jackpot'

De Rode Duivels kunnen uiteindelijk tevreden terugblikken op hun eerste interlands onder Rudi ...

95
95
'Anderlecht slikt domper voor kraker tegen Club'

Komend weekend worden de play-offs op gang getrapt in de Jupiler Pro League. In de Champions' ...

257
257
Waanzinnig programma Barça: Flick steigert

De interlandbreak is nog maar goed en wel ten einde, of het clubvoetbal trekt zich alweer op gang. ...

37
37
De Laet heeft slecht nieuws voor Antwerp

Bij Antwerp hebben ze een drietal weken geleden ook nog ingegrepen. Trainer Jonas De Roeck werd op ...

403
403
'El Khannouss maakt in de zomer nieuwe toptransfer'

Vorige zomer moesten ze bij KRC Genk afscheid nemen van Bilal El Khannouss. Het goudhaantje koos ...

64
64
Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

285
285
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

106
106
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

195
195
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

234
234
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

262
262
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

187
187
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

526
526
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

301
301

Meer sportnieuws