Even mocht Napoli zaterdagavond dromen van de koppositie in de Serie A, maar uiteindelijk moest het toekijken hoe Inter tegen rode lantaarn Monza een scheve situatie toch nog rechtzette. In de Eredivisie heeft PSV zich dan weer herpakt na enkele lastige weken.
De Nederlandse titelverdediger blikte terug op een magere 7 op 21 in de competitie en had woensdag in de Champions League nog een 1-7 om de oren gekregen van Arsenal. Met Heerenveen kwam er zaterdag een team op bezoek waar ze in december nog met 1-0 van verloren hadden.
PSV kan eindelijk nog eens winnen
Maar nu kon PSV, met Johan Bakayoko als invaller, zich toch wat herpakken. Saibari zette hen kort voor rust op voorsprong en kort voor het uur verdubbelde Til de voorsprong. Smans milderde nog voor Heerenveen, maar de drie punten bleven wel in Eindhoven.
Dan bleek het voor Inter toch een pak lastiger om de zege te pakken. Het leek tegen Monza halfweg de eerste helft op voorsprong te komen via Lautaro Martinez, maar de VAR keurde het doelpunt nog af voor handspel.
Inter moet scheve situatie rechtzetten
Enkele minuten later viel de goal vervolgens aan de overkant. Birindelli bracht de rode lantaarn tegen de gang van het spel in op voorsprong. Toen Baldé één minuut voor rust er plots 0-2 van maakte, werd San Siro even héél stil.
Arnautovic bracht wel nog voor het rustsignaal de hoop terug met de aansluitingstreffer en na rust bracht Calhanoglu Inter weer langszij. In het slotkwartier gingen ze uiteindelijk nog met de drie punten aan de haal dankzij een own-goal van Kyriakopoulos. Daardoor neemt Inter voorlopig vier punten op Napoli, dat zondag nog Fiorentina op bezoek krijgt.