Club Brugge in wachtkamer gezet: "Er is geen akkoord"

door
Club Brugge in wachtkamer gezet:

Bij Club Brugge lijkt de zomermercato stilaan helemaal op gang te komen. Met Zaid Romero werd zondag de tweede aanwinst voor de A-ploeg voorgesteld, terwijl Blauw-Zwart met Siebe Wylin (KV Oostende) en Renzo Tytens (PSV) ook enkele jonge talenten voor Club NXT binnenhaalde. Er zitten bovendien nog de nodige dossiers in de pijplijn.

Ongetwijfeld zullen er nog de nodige versterkingen gehaald worden, maar daarnaast blijft de landskampioen ook werk maken van de toekomst. Zo is het Zuid-Afrikaanse talent Shandre Campbell ook al een tijdje op hun verlanglijstje terug te vinden.

Makelaar Campbell ontkent akkoord met Club

De bijna 19-jarige flankaanvaller brak afgelopen seizoen helemaal door bij SuperSport United en had daarmee ook de aandacht getrokken van Feyenoord, maar enkele dagen geleden meldde Sacha Tavolieri dat Club de strijd gewonnen had. Zijn komst zou in kannen en kruiken zijn.

Maar dat nieuws wordt in de Zuid-Afrikaanse pers nu echter ontkend door Mike Makaab, de makelaar van Campbell. "Ja, er is interesse, maar dat is voorbarig", reageert hij immers. "De gesprekken lopen, maar er is nog geen akkoord bereikt."

Witte rook wordt toch snel verwacht

Anderzijds stellen bronnen bij SuperSport United wel dat de transfer bijna rond is. Alle partijen zouden zich kunnen vinden in de aanbieding die op tafel ligt en de verwachting is dat de transfer nog deze week afgerond kan worden.

Mogelijk wil Makaab op die manier wat druk zetten op Club Brugge in de hoop om nog een iets beter contract voor zijn speler uit de brand te slepen. Het wordt dus afwachten of in de komende dagen de verwachte witte rook er zal komen in het Jan Breydelstadion.

POLL: Moet Club nog een extra inspanning doen voor hem?

Meest recent

Kampioenenmaker staat op bij KRC Genk: "Meesterlijk"

KRC Genk heeft zijn titelkandidatuur bij de start van de Play-Offs nog eens dik in de verf gezet. De ...

26
26
Engelse pundits lyrisch: Neville doet forse De Bruyne-claim

Eind dit seizoen komt een einde aan het Kevin De Bruyne-tijdperk bij Manchester City. De Rode Duivel ...

49
49
Anderlecht knalt voluit met 'eigen Hans Vanaken'

Nathan De Cat is pas 16, maar wordt nu al gezien als de toekomstige draaischijf van Anderlecht. Het ...

162
162
Bom onder JPL-format: Pro League opnieuw rond tafel?

Beerschot is al ter dood veroordeeld, maar zowel in de Champions', Europe áls Relegation ...

365
365
Aanduidingen refs: derde (!) keer Laforge in Club-Genk

Na alle kritiek van de afgelopen maanden mogen de Belgische scheidsrechters terugblikken op een ...

176
176
Hayen houdt adem in: Club vreest mokerslag uit ziekenboeg

Ze maakten het zichzelf nog onnodig moeilijk, maar uiteindelijk kwam Club Brugge tegen Antwerp toch ...

279
279
Under Review: Referee Department ontleedt speeldag 2 PO's

In de play-offs neemt de druk ook voor de arbitrage dus, maar op speeldag twee viel er nauwelijks ...

98
98
'KV Mechelen en KRC Genk sluiten deal: prijskaartje bekend'

KV Mechelen flirtte heel even met de degradatie, maar na de klinkende zege tegen Dender ligt Malinwa ...

492
492
Complete make-over bij Club Brugge: "Afspraken gemaakt"

Club Brugge hoopt aan het eind van de play-offs voor de vijfde keer in zes jaar tijd met de titel ...

442
442
'Mancini ontkent bijzonder straf nieuws in Italië'

Zeer straf nieuws vanuit Italië. Daar verkeert een traditieclub in zwaar weer en Roberto ...

25
25
Toptransfer lonkt voor Standard: "Ik wil heel graag"

Bij Standard wisten ze de afgelopen dagen heel wat jonge spelers van de academie onder contract te ...

223
223
Anderlecht hoopt: een licht in de duisternis

RSC Anderlecht verloor met 1-2 van KRC Genk. Alweer de 11de nederlaag van het seizoen, wat toch ...

171
171
'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker Belgische club'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars gaan versterking halen voor de ...

187
187
Sadiki vol lof: "Dat is waanzinnig van hen"

Union SG is verwoestend aan de Play-Offs begonnen met klinkende overwinningen tegen Royal Antwerp FC ...

64
64
'Horror duurt voort bij Anderlecht: sterkhouder weken out'

Bij RSC Anderlecht blijft het slecht nieuws zich opstapelen. Enkel een bekerzege kan dit seizoen nog ...

385
385
Zéér opvallend: Vanaken vloekt op… Club Brugge-fans

Club Brugge won met 2-3 op het veld van Royal Antwerp FC. Blauw-Zwart leek op weg naar een ...

298
298
‘Eerste bod is binnen, sterrenensemble rond De Bruyne'

Kevin De Bruyne heeft nog maar net aangekondigd dat hij zal vertrekken bij Manchester City of het ...

793
793
Tolu trekt grote ogen: “Straks pakken ze onze plaats nog af”

KRC Genk won met 1-2 op het veld van RSC Anderlecht in de Champions Play-Offs. Beide doelpunten ...

253
253
'Westerlo zoekt centen: 2 sterkhouders naar uitgang'

Westerlo toonde zaterdag tegen OHL karakter door nog een punt uit de brand te slepen na een ...

86
86
Pro League reageert na ontspoorde Charleroi-Standard

Het is opnieuw geen geweldig weekend geweest voor de reputatie van de Belgische voetbalfans. Zoals ...

137
137

Meer sportnieuws