Hayen houdt adem in: Club vreest mokerslag uit ziekenboeg

door
Hayen houdt adem in: Club vreest mokerslag uit ziekenboeg

Ze maakten het zichzelf nog onnodig moeilijk, maar uiteindelijk kwam Club Brugge tegen Antwerp toch als winnaar uit de strijd. Helaas voor Nicky Hayen verliet de landskampioen de Bosuil evenwel niet zonder kleerscheuren.

Tenslotte moest Kyriani Sabbe de strijd halfweg staken. Wat er precies aan de hand is met de 20-jarige rechtsachter, die zopas zijn contract in Jan Breydel verlengde, is voorlopig nog niet bekend. Allicht moeten verdere onderzoeken de komende dagen meer duidelijkheid verschaffen over de ernst van zijn blessure.

Sabbe out ...

Momenteel is het dus nog wachten op een verdict, maar Sabbe sloeg de tweede helft alleszins gade vanaf de bank met een ijszak rond zijn bovenbeen. Mogelijk gaat het dus om een spierblessure, wat kan betekenen dat de kraker tegen voornaamste titelconcurrent KRC Genk komende zondag in het gedrang komt.

Dat zou een serieuze tegenvaler zijn voor Hayen, want door de afwezigheid van Joaquin Seys verscheen Sabbe de voorbije weken steevast aan de aftrap. Bovendien wist Hugo Siquet, die het product van eigen kweek na de pauze mocht komen aflossen, in Antwerpen andermaal geen overtuigende indruk te maken.

... Seys in?

Hayen kruist dus zijn vingers dat de schade meevalt voor Sabbe, al hoopt hij allicht vooral dat Seys tijdig opgelapt geraakt voor de komst van de koploper. "Hij heeft heel de week meegetraind, zij het met een aangepast schema. We zullen zien of hij in de selectie zit", klonk het afgelopen vrijdag nog op zijn persbabbel.

"Zaterdag is er nog een training. Het valt steeds af te wachten hoe spelers daarop reageren, dus we moeten kijken hoe hij dat verteert", vertelde de Brugse coach toen. Zoals verwacht bleek de verplaatsing naar Deurne-Noord uiteindelijk toch te vroeg te komen, maar tegen Genk viert Seys misschien zijn rentree.

POLL: Wie zal volgens u zondag starten tegen Genk?

Meest recent

Antwerp met Ulderink ferm op de sukkel: “Waardeloos”

Royal Antwerp FC hoopte met Andries Ulderink een weg á la Mark van Bommel af te leggen, maar ...

20
20
Wéér hommeles bij Standard, fans komen zwaar in opstand

Standard Luik kwam met het heuglijk nieuws dat er een akkoord was gevonden met A-CAP over de ...

39
39
Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Na zijn afscheid bij Manchester City gonst het van de ...

88
88
Lukaku barst van frustratie, Faes krijgt pak slaag

Er wordt reikhalzend uitgekeken naar een nieuwe Europese midweek, maar in Engeland en Italië ...

42
42
Vandenbempt ziet schrijnend ‘wereldrecord’ bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een nul op zes aan de Champions Play-Offs begonnen. Het gewenste Besnik ...

113
113
Van den Brom briest op KRC Genk: “Zo ontzettend flauw”

John van den Brom was in het verleden hoofdtrainer van KRC Genk. De Nederlandse oefenmeester ziet de ...

176
176
'OHL heeft absolute recorddeal beet: transferdetails bekend'

Officieel opent de zomermercato pas in juni zijn deuren, maar verschillende clubs zijn nu al bezig ...

27
27
Ulderink alweer onder vuur bij Antwerp: "Hij liep verloren"

Voor Antwerp FC zijn de Champions' Play-Offs voorlopig geen groot succes. Na de pandoering op Union ...

134
134
'Club knijpt billen dicht: bliksemvertrek Jashari wordt concreet'

Club Brugge haalde het zondagmiddag met 2-3 van Antwerp FC en speelde in het eerste uur van de ...

517
517
Kampioenenmaker staat op bij KRC Genk: "Meesterlijk"

KRC Genk heeft zijn titelkandidatuur bij de start van de Play-Offs nog eens dik in de verf gezet. De ...

219
219
Real Madrid-fans in de wolken na uitspraak Courtois

Dze week staan de heenwedstrijden in de kwartfinales van de Champions League op het programma. Real ...

139
139
Engelse pundits lyrisch: Neville doet forse De Bruyne-claim

Eind dit seizoen komt een einde aan het Kevin De Bruyne-tijdperk bij Manchester City. De Rode Duivel ...

212
212
Anderlecht knalt voluit met 'eigen Hans Vanaken'

Nathan De Cat is pas 16, maar wordt nu al gezien als de toekomstige draaischijf van Anderlecht. Het ...

394
394
Bom onder JPL-format: Pro League opnieuw rond tafel?

Beerschot is al ter dood veroordeeld, maar zowel in de Champions', Europe áls Relegation ...

713
713
Aanduidingen refs: derde (!) keer Laforge in Club-Genk

Na alle kritiek van de afgelopen maanden mogen de Belgische scheidsrechters terugblikken op een ...

309
309
Hayen houdt adem in: Club vreest mokerslag uit ziekenboeg

Ze maakten het zichzelf nog onnodig moeilijk, maar uiteindelijk kwam Club Brugge tegen Antwerp toch ...

510
510
Under Review: Referee Department ontleedt speeldag 2 PO's

In de play-offs neemt de druk ook voor de arbitrage dus, maar op speeldag twee viel er nauwelijks ...

122
122
'KV Mechelen en KRC Genk sluiten deal: prijskaartje bekend'

KV Mechelen flirtte heel even met de degradatie, maar na de klinkende zege tegen Dender ligt Malinwa ...

891
891
Complete make-over bij Club Brugge: "Afspraken gemaakt"

Club Brugge hoopt aan het eind van de play-offs voor de vijfde keer in zes jaar tijd met de titel ...

549
549
'Mancini ontkent bijzonder straf nieuws in Italië'

Zeer straf nieuws vanuit Italië. Daar verkeert een traditieclub in zwaar weer en Roberto ...

36
36

Meer sportnieuws