Oppermachtig Bayern München loopt weer uit in de Bundesliga

door
Oppermachtig Bayern München loopt weer uit in de Bundesliga

In de Bundesliga was het uitkijken naar de prestaties van Bayern München en Bayer Leverkusen. Zij kwamen om 15u30 aan de bak in Duitsland.  Konden de troepen van Vincent Kompany weer met de zege aan de haal gaan?

Bayern met 86% balbezit

Bayern moest een aantal sterkhouders missen, maar ze hadden zoals verwacht doorlopend de bal in de eerste periode. Ze kregen al snel kansen en het was Upamecano die de logische 1-0 al snel op het bord zette. Het was nadien wachten op nog meer goals. De dominantie van Bayern was enorm met 85%! balbezit na 45 minuten.

LEES OOK Bayern slaat alwéér toe: Real druipt machteloos af

Na de pauze werd iedereen plots stil. Na een ongelooflijke blunder van Upamecano kon Honsak de 1-1 scoren. Een donderslag bij heldere hemel. Wat een blunder van de Bayern-verdediger. Bayern was echter zo stevig baas dat een goal wel zou vallen en dat gebeurde ook: 2-1 dankzij Musiala.

Leverkusen wint, Frankfurt niet

Bayern miste enorm veel kansen, waardoor er dus nog een bepaalde spanning was. Al kwam Heidenheim niet over de middenlijn. Leon Goretzka scoorde in het slot de 3-1, maar plots maakte Niklas Dorsch de 3-2. De tweede keer dat ze aan doel kwamen. Defensief zag het daar weer niet goed uit. Wie anders dan Musiala zorgde voor de 4-2-eindstand. Bayern eindigde met 10 schoten op doel, 9 naast of over en 82% balbezit. Heidenheim schoot 2 keer richting doel, 100% afwerkingspercentage. Door het puntenverlies van Frankfurt staat Bayern zo zes punten voor op hen.

Concurrent Leverkusen ontving St. Pauli en na een aantal minuten zette Wirtz de thuisploeg op voorsprong. Leverkusen had halverwege de eerste helft de schaapjes al op het droge met de 2-0 van Tah.  Na de rust milderde St. Pauli nog via Guilavogui. Maar verder dan 2-1 kwamen de bezoekers niet.

LEES OOK Bayern trekt ‘koppige’ Kompany in twijfel: “Wat is dat toch?!”

Andere wedstrijden:

  • Frankfurt - Augsburg 2-2 (Ekitike, Tietz, Essende)
  • Holstein Kiel - RB Leipzig 0-2 (Sesko, Silva - Vermeeren en Openda begonnen in de basis)
  • Bochum - Werder Bremen 0-1 (Stage - Lynen startte, Deman zat op de bank)

POLL: Is Bayern ongenaakbaar dit seizoen?

Meest recent

Hubert heeft zeer goed nieuws over Dolberg & co

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijke match. De Brusselaars spelen de terugmatch van de ...

18
18
'Droomtransfer Muñoz: 3 grootmachten knokken om oud-Genkie'

Bij KRC Genk wisten ze deze keer een winterse leegloop te vermijden, want de Limburgers willen hun ...

13
13
Vanaken velt zijn oordeel over terugkeer bij Rode Duivels

Op zijn 32ste haalt Hans Vanaken bij Club Brugge nog steeds een zeer hoog niveau. Dat leverde de ...

32
32
Volgende sterkhouder Cercle dringt aan op transfer

Bij Cercle Brugge zullen ze misschien wel met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. ...

58
58
'Club Brugge keihard: 5 toptransfers door de neus geboord'

Club Brugge heeft op het eerste zicht een rustige wintermercato beleefd. Het ontdeed zich van enkele ...

213
213
'Volgende sterkhouder Deinze vindt onderdak'

In december viel definitief het doek voor KSMK Deinze, dat door de rechtbank failliet verklaard werd ...

60
60
Vandenhaute is duidelijk over titelkansen Anderlecht

Anderlecht kent niet zijn beste periode, want het verloor drie van zijn vier laatste officiële ...

321
321
Blitsvertrek Vanaken bij Club? Gouden Schoen spreekt zich uit

Hans Vanaken heeft dinsdagavond voor de derde keer in zijn carrière de Gouden Schoen in ...

227
227
KV Kortrijk kondigt nog opmerkelijke transfer aan

In België is de transfermarkt sinds maandagavond dan wel gesloten, dat betekent niet dat ...

70
70
Fink droomt van bekerfinale: "Hopelijk maakt dat verschil"

Deze week worden de tickets voor de finale van de Croky Cup uitgereikt. Woensdagavond worden de ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Anderlecht vang bot'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

225
225
'Westerlo weet dure Sinan Bolat te verpatsen'

Vertrekkers bij KVC Westerlo. De Kemphanen ronden nog een aantal transfers af, dat maken ...

134
134
De Bilde: "Hij heeft meer talent dan Vazquez"

RSC Anderlecht hoopt Kasper Dolberg terug te kunnen opstellen tegen Royal Antwerp FC. De kans is ...

287
287
Belgische topclub dacht aan Verlinden: "Misschien na OHL?"

OH Leuven haalde stevig uit op de transfermarkt door Thibaud Verlinden weg te halen bij Beerschot. ...

260
260
"Er waren tien aanbiedingen voor Cyriel Dessers"

Cyriel Dessers is bij Rangers FC gebleven. De aanvaller werd gelinkt aan een overgang naar een ...

102
102
Kritiek op Renard: "Heel speciale mercato bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke mercato, zowel bij de eerste ploeg als RSCA Futures. ...

437
437
Fink: "Dat geeft een extra boost in de kleedkamer"

KRC Genk speelt vanavond de terugmatch van de Beker van België. In een uitverkochte Cegeka ...

198
198
Rapport Renard: gaf Anderlecht 'er een lap op'?

Olivier Renard heeft zijn eerste mercato bij RSC Anderlecht achter de rug. Welk oordeel kunnen we ...

324
324
Witsel en Mertens Rode Duivel? Garcia reageert

Het kan soms snel verkeren. Na het WK riepen de media allen in koor dat er verjonging nodig was. ...

459
459
PSV en Ajax halen nog stevig uit op de transfermarkt

In Nederland mochten ze nog een dag langer transfereren. PSV en Ajax hebben zich in de laatste uren ...

55
55

Meer sportnieuws