Deze week vielen er twee opvallende ontslagen kort na elkaar. Eerst werd Jonas De Roeck de laan uitgestuurd bij Royal Antwerp FC en vervolgens mocht Besnik Hasi opkrassen bij KV Mechelen. Op sociale media wordt alvast een opvallend trainerscarrousel voorgesteld.
Ondanks De Roeck met Royal Antwerp FC een plek in de Champions Play-Offs veiligstelde én de halve finale van de beker haalde werd hij toch ontslagen. Ook Hasi deed het niet onaardig met KV Mechelen, maar de nederlaag tegen rode lantaarn Beerschot werd hem uiteindelijk te veel.
Verrassende keuzes
Beide coaches hadden niet de meest stevige positie als hoofdtrainer, maar de stoelen leken toch niet wankel voor De Roeck en Hasi. De Belgische clubs zijn echter genadeloos of is er meer aan de hand? Op sociale media werd De Roeck na zijn ontslag meteen gesuggereerd bij KV Mechelen. Een dag later werd Hasi ontslagen bij Malinwa.
Bij de Antwerp-fans zien ze dan weer Hasi als een goede kandidaat om De Roeck op te volgen. Zien we een opmerkelijke trainerswissel in Antwerpen tot stand komen? Patrick Goots gooide alvast een paar andere namen op tafel voor Antwerp: Mark van Bommel, maar die lijkt niet haalbaar en Hein Vanhaezebrouck. Die laatste is al een tijdje actief als analist.
Belgische coaches
Er zijn nog enkele Belgische trainers die vrij zijn. Goots ziet ook Philippe Clement als een mogelijke kandidaat bij Antwerp. Of Philippe Clement, maar gaat die de stap wagen naar Antwerp? Toch zullen er wel genoeg kandidaturen binnenlopen", klinkt het tegenover Sporza.
Karel Geraerts liet onlangs in Extra Time nog weten open te staan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. De hoofdtrainer kende succes bij Union SG, maar flopte vervolgens bij Duitse traditieclub Schalke 04. Of zullen Antwerp en KV Mechelen simpelweg gewoon van trainer wisselen?
Ik dacht net hetzelfde @official_rafc kondig aub Besnik Hasi aan!!
— Maarten (@Makkll1) March 3, 2025