'Grootmacht in pole voor Karetsas, prijskaartje bekend'

door
'Grootmacht in pole voor Karetsas, prijskaartje bekend'

Bij de Rode Duivels meldde zich deze week met Jorthy Mokio een 17-jarig goudhaantje. Dat andere toptalent van die leeftijd meldde zich echter niet in Tubeke. Konstantinos Karetsas koos voor Griekenland en versierde daar ook meteen zijn eerste selectie.

De spelmaker kan in de komende week zijn debuut maken voor de Grieken, die met Schotland strijden voor een plaatsje in Divisie A van de Nations League. Daarmee zal Karetsas alleen maar meer in de kijker lopen.

Bayern in pole voor Karetsas

LEES OOK Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Zijn grote doorbraak bij Genk dit seizoen bleef al niet onopgemerkt. Al jaren is Karetsas gegeerd door verschillende Europese grootmachten en die interesse neemt zeker niet af. Volgens SPORT24 is er één club die in polepositie ligt om Karetsas binnen te halen.

Bayern München zou momenteel de dans leiden voor Karetsas. Vincent Kompany zou helemaal in de ban zijn van de tiener en hem dolgraag willen binnenhalen. Bayern zou daarom al geïnformeerd hebben bij Genk en de entourage van Karetsas.

Genk eist maar liefst 40 miljoen

Ze kregen daarbij wel te horen dat ze zéér diep in de buidel zullen moeten tasten om Karetsas binnen te halen. Genk zou een prijskaartje van maar liefst 40 miljoen euro op het hoofd van zijn grootste talent gehangen hebben.

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt spelers, monstertransfer Karetsas'

Dat zal deels een middel zijn om gegadigden af te schrikken, want voor Karetsas lijkt het nog vroeg om nu al de stap naar een Europese topclub te zetten. Naast Bayern liggen echter ook Chelsea en Liverpool nog op de loer, dus op termijn lijkt het onvermijdelijk dat hij bij een grote club zal belanden.

POLL: Zal Genk 40 miljoen voor Karetsas kunnen krijgen?

Meest recent

'Leipzig hangt spectaculaire transfersom rond Xavi Simons'

Deze week worden de kwartfinales van de Nations League afgewerkt. Daarbij is het uitkijken naar de ...

2
2
Mannaert onthult: 'Dit zei ik De Condé na niet-selectie Smets'

Rudi Garcia wist een behoorlijke evenwichtige en aantrekkelijke eerste selectie samen te stellen als ...

68
68
'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen ...

32
32
'Atalanta zet zinnen op peperdure Club-sterkhouder'

In de Champions League moest Atalanta BC onlangs zijn meerdere erkennen in Club Brugge. De ...

240
240
Garcia dropt hint: 'Twee vraagtekens in basisploeg'

Donderdagavond is het zover. Dan maakt Rudi Garcia in het Nations League-duel tegen Oekraïne ...

49
49
'Daniel Muñoz maakt absolute transferklapper'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Europese ...

135
135
Oekraïne-België: Albert geeft ideale basiself prijs

Tijdens de barragewedstrijden om het behoud in de eerste divisie van de Nations League, kruist ...

102
102
'Transfer De Cuyper: totaal onverwachte club lanceert eerste bod'

Club Brugge dreigt na het seizoen enkele sterkhouders te verliezen. Maxim De Cuyper bijvoorbeeld, ...

604
604
'Heropbouw City: international Real op lijstje Guardiola'

Manchester City is bezig aan een ronduit bedroevend seizoen en dat zal komende zomer niet zonder ...

118
118
Club of Genk? Tóch Anderlecht? Statistieken voorspellen titelstrijd

Tijdens de komende dagen ligt alle focus op de nationale ploegen. Toch is het nu ook al uitkijken ...

376
376
Transfermania Club Brugge: nieuwe spits komt eraan

Club Brugge blijft de markt afspeuren voor versterkingen, met een focus op een nieuwe spits. Hoewel ...

648
648
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met ...

237
237
Garcia maakt nieuwe aanvoerder Rode Duivels bekend

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur en Rudi ...

497
497
Union krijgt flinke meevaller voor openingsmatch play-offs

Door de interlandbreak wordt er komend weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League. De clubs ...

73
73
Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Ondanks dat de gouden generatie van de Rode Duivels tot het verleden behoort, blijft België wel ...

91
91
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de ...

144
144
'Belgische clubs willen transferslag slaan bij PSV'

Na een droogte van enkele jaren kloppen er dezer dagen weer de nodige Belgen op de deur bij PSV. ...

139
139
Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

707
707
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

174
174
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

461
461

Meer sportnieuws