'Beerschot haalt nog versterking voor Relegation Play-Off'

door
'Beerschot haalt nog versterking voor Relegation Play-Off'

Voor Beerschot wordt het behoud zowat een mission impossible. Om rechtstreekse degradatie moet het in de Relegation Play-Off in zes matchen nog een achterstand van dertien punten zien op te halen. Desondanks blijven ze op het Kiel wel gemotiveerd.

Trainer Dirk Kuyt en zijn spelers bleven de voorbije weken en maanden een strijdbare indruk maken en ze lijken toch van plan om alles op alles te zetten in de play-offs. De Mannekes trekken zelfs nog de transfermarkt op.

Beerschot haalt nog versterking

LEES OOK Vanhaezebrouck eist VARanderingen: “Onbegrijpelijk!”

Journalist David Van den Broeck meldt dat er nog versterking neerstrijkt bij Beerschot. Dat zou nog Dennis Gyamfi onder contract gelegd hebben. De 23-jarige Nederlander zou een contract voor anderhalf jaar plus optie getekend hebben.

Gyamfi kon nog gehaald worden doordat hij al sinds augustus 2024 zonder club zat. Vorig seizoen was hij nog aan de slag bij FC Den Bosch in de Nederlandse tweede klasse. Daar speelde hij 41 wedstrijden.

Clubloze Nederlander tekent

Daarvoor was de rechtsachter aan de slag bij de jeugd- en reserveploegen van Brentford, Leicester City en Dinamo Zagreb. Daar kon hij niet doorbreken op het hoogste niveau en dat zal hij nu bij Beerschot wel hopen te doen.

LEES OOK 'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

Gyamfi zal in de laatste weken van het seizoen nog de concurrentie aan moeten gaan met Colin Dagba, die tot dusver eigenlijk de enige echte rechtsachter in de selectie van Beerschot was. Nu is er dus eindelijk een alternatief.

POLL: Goede transfer van Beerschot?

Meest recent

'Leipzig hangt spectaculaire transfersom rond Xavi Simons'

Deze week worden de kwartfinales van de Nations League afgewerkt. Daarbij is het uitkijken naar de ...

9
9
Mannaert onthult: 'Dit zei ik De Condé na niet-selectie Smets'

Rudi Garcia wist een behoorlijke evenwichtige en aantrekkelijke eerste selectie samen te stellen als ...

114
114
'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen ...

42
42
'Atalanta zet zinnen op peperdure Club-sterkhouder'

In de Champions League moest Atalanta BC onlangs zijn meerdere erkennen in Club Brugge. De ...

285
285
Garcia dropt hint: 'Twee vraagtekens in basisploeg'

Donderdagavond is het zover. Dan maakt Rudi Garcia in het Nations League-duel tegen Oekraïne ...

59
59
'Daniel Muñoz maakt absolute transferklapper'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije seizoenen een ideale springplank richting de Europese ...

164
164
Oekraïne-België: Albert geeft ideale basiself prijs

Tijdens de barragewedstrijden om het behoud in de eerste divisie van de Nations League, kruist ...

122
122
'Transfer De Cuyper: totaal onverwachte club lanceert eerste bod'

Club Brugge dreigt na het seizoen enkele sterkhouders te verliezen. Maxim De Cuyper bijvoorbeeld, ...

657
657
'Heropbouw City: international Real op lijstje Guardiola'

Manchester City is bezig aan een ronduit bedroevend seizoen en dat zal komende zomer niet zonder ...

122
122
Club of Genk? Tóch Anderlecht? Statistieken voorspellen titelstrijd

Tijdens de komende dagen ligt alle focus op de nationale ploegen. Toch is het nu ook al uitkijken ...

390
390
Transfermania Club Brugge: nieuwe spits komt eraan

Club Brugge blijft de markt afspeuren voor versterkingen, met een focus op een nieuwe spits. Hoewel ...

680
680
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met ...

245
245
Garcia maakt nieuwe aanvoerder Rode Duivels bekend

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Met de aanstelling van Vincent Mannaert als technisch directeur en Rudi ...

514
514
Union krijgt flinke meevaller voor openingsmatch play-offs

Door de interlandbreak wordt er komend weekend niet gevoetbald in de Jupiler Pro League. De clubs ...

74
74
Twee Belgische talenten in prestigieuze NXGN-lijst

Ondanks dat de gouden generatie van de Rode Duivels tot het verleden behoort, blijft België wel ...

99
99
'Standard dreigt volgende goudhaantje te verliezen'

De toekomst van Standard blijft onzeker ogen, aangezien duidelijkheid omtrent een overname van de ...

146
146
'Belgische clubs willen transferslag slaan bij PSV'

Na een droogte van enkele jaren kloppen er dezer dagen weer de nodige Belgen op de deur bij PSV. ...

142
142
Vreven en Nainggolan alweer weg bij Lokeren-Temse?

Met nog vier speeldagen voor de boeg nadert ook de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

741
741
Antwerp kondigt eerste zomertransfer officieel aan

Antwerp zal nog stevig uit zijn pijp mogen komen om in de Champions' Play-Off een Europees ticket te ...

177
177
'Knokpartijen leveren Anderlecht alsnog zware sanctie op'

Anderlecht zal in de play-offs nog moeten knokken om opnieuw een Europees ticket te pakken en dus ...

469
469

Meer sportnieuws