'Lazio hoopt op doorbraak Wesley nadat Club vervanger vindt'

door
'Lazio hoopt op doorbraak Wesley nadat Club vervanger vindt'

Club Brugge gaat deze zomer duidelijk voor jong talent, want met Mats Rits, Arnaut Groeneveld en Siebe Schrijvers strikte het tot dusver drie spelers die nog heel wat groeimogelijkheden hebben. Ook de vierde aanwinst lijkt in dat rijtje te zullen passen. 


Volgens het Servische Butasport onderhandelt Club Brugge immers met Partizan over de komst van Djordje Jovanovic. De landskampioen zou 700.000 euro veil hebben voor de spits, naar alle verwachting zou de transfer één van de komende dagen al afgerond worden.

Met zijn amper 19 jaar lijkt Jovanovic eerder een wissel op de toekomst te zijn voor Club. Hij kwam dit seizoen wel al veertien keer in actie voor Partizan, voornamelijk als invaller. Hij scoorde daarbij vier keer. 

UPDATE 16/06
Het nieuws dat Club Brugge uitkijkt naar een nieuwe aanvaller is ook tot in Italië doorgesijpeld. Italiaanse media melden dat Wesley nog steeds doelwit nummer één van Lazio is en dat er binnenkort een doorbraak mag verwacht worden. De Italianen zien de eventuele komst van Jovanovic naar Brugge als signaal dat Blauw-Zwart er rekening mee houdt dat Wesley de club zal verlaten. 

POLL: Komt de transfer van Wesley naar Lazio er?

Meest recent

Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

31
31
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

133
133
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

75
75
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

129
129
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

69
69
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

130
130
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

88
88
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

186
186
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

83
83
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

369
369
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

61
61
Benson na zware periode terug met héérlijke treffer

Het is al een tijdje stil rondom Manuel Benson. De flankaanvaller, ondertussen international van ...

23
23
OH Leuven in de wolken: "Dit is verdiend"

Royal Antwerp FC blijft matige resultaten voorleggen. Tegen OH Leuven speelden ze alsnog 2-2 gelijk. ...

66
66
Hommeles tussen Anderlecht-bestuur en fans: actie op komst

RSC Anderlecht strafte een deel van zijn eigen aanhang naar aanleiding van de rellen tegen ...

501
501
'Anderlecht neemt transferbeslissing over Angulo'

We haalden het na de transfer van Francis Amuzu aan: Nilson Angulo krijgt een (laatste?) kans om ...

403
403
STVV verklapt: “Spraken in de zomer met Union SG”

Bij STVV haalden ze in de wintermercato stevig uit. Met Didier Lamkel Zé en Loïc ...

92
92
Anderlecht lacht tanden bloot: Europa zorgt voor onverwachte extra

Bij RSC Anderlecht ligt de Europese campagne achter de rug. Met de vele blessures zullen ze dat niet ...

818
818
Club Brugge maakt ambities… van Marc Coucke waar

Club Brugge heeft voor de tweede keer in drie jaar tijd de achtste finales van de Champions League ...

1240
1240
MLS wordt steeds ‘Belgischer’: Lionel Messi en de rest

De Major League Soccer opent dit weekend weer de debatten. Het is uiteraard uitkijken naar het feit ...

50
50
Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

204
204

Meer sportnieuws