Beerschot houdt na straffe comeback nu ook Club in bedwang

door
Beerschot houdt na straffe comeback nu ook Club in bedwang

Na een vier op zes tegen Anderlecht en AA Gent is Beerschot er opnieuw in geslaagd om een topclub in bedwang te houden op het Kiel. Het wist nu immers ook Club Brugge punten te ontfutselen na een straffe comeback. De rode lantaarn wist een dubbele achterstand nog weg te vegen, waardoor het 2-2 werd.

Voor Club Brugge werd het zo een pijnlijke avond, nauwelijks enkele dagen na de triomf in de Champions League tegen Aston Villa. Nochtans leek de avond geweldig te beginnen voor de landskampioen. Na een kwartier hadden ze immers al een dubbele voorsprong beet.

LEES OOK 'Mark van Bommel krijgt ferme slag in het gezicht'

In de derde minuut wist Vermant de eerste kans meteen te verzilveren na knap afleggen van Meijer, die in de basis terugkeerde. Amper tien minuten later stond het al 0-2. Na een fraaie combinatie zette alweer Meijer perfect voor, deze keer was het kersvers Rode Duivel Seys die afwerkte.

Club Brugge geeft dubbele voorsprong weg

Ondanks die mokerslag gaf Beerschot echter niet op. Al Sahafi kreeg nog voor rust een goede kans, maar vond Mignolet op zijn weg. Het bleek echter een voorbode, want vroeg in de tweede helft kantelde de match helemaal. Al snel ontsnapte diezelfde Al Sahafi immers in de rug van de Brugse defensie, ging hij rond Mignolet en legde de aansluitingstreffer binnen.

Nog eens twee minuten later was alles weer te herdoen. Alweer Al Sahafi zette deze keer Mechele in de wind en zorgde voor de 2-2. Beerschot had plots de smaak helemaal te pakken. Mignolet moest er met een geweldige redding voor zorgen dat een volley van Konstantopoulos niet de 3-2 werd.

Seys valt geblesseerd uit

LEES OOK KAA Gent-goudhaantje boven water: “Daardoor snel overtuigd”

Daarna vielen er geen al te grote kansen meer te noteren, al was het Club dat nog het dichtste bij een derde goal kwam. Meijer vond Shinton nog op zijn weg en Sabbe zag een volley net over verdwijnen. Tussendoor was ook Seys nog geblesseerd uitgevallen, wat ook voor de Rode Duivels een domper zou kunnen zijn.

Beerschot pakt uiteindelijk wel weer een knap punt, al blijft het daarmee wel nog steeds op de laatste plaats hangen op ruime afstand van de concurrentie. Club Brugge laat dan weer de kans liggen om echt dichter bij leider Genk te sluiten en moet de tweede plaats ook opnieuw aan Antwerp laten.

POLL: Had Beerschot de zege verdiend?

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

47
47
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

34
34
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

20
20
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

72
72
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

263
263
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

367
367
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

172
172
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

491
491
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

362
362
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

93
93
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

415
415
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

419
419
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

175
175
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

233
233
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

121
121
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

351
351
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

963
963
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

108
108
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

53
53

Meer sportnieuws