Frustraties lopen hoog op na Westerlo-mokerslag

door
Frustraties lopen hoog op na Westerlo-mokerslag

Oud-Heverlee Leuven stond op een dubbele voorsprong tegen Westerlo, maar de manschappen van Chris Coleman gaven de driepunter alsnog uit handen. Uiteindelijk werd het 2-2, alle doelpunten vielen in de tweede helft.

Een eigen doelpunt van Emin Bayram en een goal Roggerio Nyakossi zetten OHL op een 0-2 voorsprong na een uur spelen. Een kwartier voor tijd stond het echter alweer 2-2. De frustraties liepen hoog op bij de Leuvenaars na de match.

Al een heel jaar

Siebe Schrijvers brieste na afloop tegenover Sporza en besefte dat OHL al heel het seizoen in hetzelfde bedje ziek is. “We mogen deze match nooit meer uit handen geven. We hebben het al een heel jaar moeilijk om uitwedstrijden te winnen. Als je dan 0-2 voor staat, moet je de wedstrijd volwassener uitspelen. Volgende week moeten we vol voor de 3 punten gaan in Mechelen. Dat is een must."

Ook coach Coleman was uiteraard erg ontgoocheld. "We hadden genoeg kansen om twee wedstrijden te winnen. Ik vond ons van begin tot einde de dominante ploeg. We vielen aan met veel enthousiasme en energie. Daardoor kregen we genoeg mogelijkheden om wel twee wedstrijden te winnen. Jammer dat we twee goals weggeven, het is hier nooit gemakkelijk voetballen. Op het einde van de rit ben ik wel tevreden."

Achtervolgen

OHL en Westerlo gaan de achtervolging in, maar schieten niet veel op met een punt. KV Mechelen is de leider, maar Standard kan daar nog overspringen. De Rouches nemen het zondag op tegen Sporting Charleroi. OHL staat op twee punten van leider Malinwa. Westerlo op drie punten.

POLL: Verdiende OHL de overwinning op Westerlo?

Meest recent

'Kassa OHL rinkelt: medische testen gepland'

OH Leuven draaide al bij al een grijs seizoen. Het raakte nooit echt weg uit de rechterkolom en ...

0
0
Standard-fans nemen wraak na schokkende actie in Charleroi

Zondagavond stond in de Europe Play-Off nog de Waalse kraker tussen Charleroi en Standard op het ...

25
25
Gillet waarschuwt: Anderlecht maakt grote fout

Voor Anderlecht lijken de play-offs nu al verloren te zijn. Paars-Wit had gehoopt om nog de top drie ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Oudgediende verlaat Anderlecht, City vindt nieuwe De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

165
165
'Anderlecht laat zich de kaas van het brood eten door AC Milan'

RSC Anderlecht zal niet alleen voor de eerste ploeg versterking halen, maar de club kijkt ook uit ...

61
61
Vandenbempt: "Hij was outstanding tegen Anderlecht"

KRC Genk speelde zeker niet goed tegen RSC Anderlecht, maar besliste de match met twee ...

188
188
Matthys reageert op plots ontslag bij KV Mechelen

KV Mechelen ontsloeg verrassend genoeg Tim Matthys als sportief directeur. Dat kwam toch aan als een ...

124
124
Kopbrekens voor Besnik Hasi: keuzes roepen vragen op

RSC Anderlecht verloor met 1-2 van KRC Genk. Paars-Wit verdiende misschien een punt, maar als er een ...

122
122
Vandenbempt ziet topclub schitteren: "De beste prestatie"

KRC Genk, Club Brugge en Union SG pakten een zes op zes in de Champions' Play-Offs. Het trio gaat de ...

211
211
Transferblunder Overmars: "Zo kan je écht niet spelen"

Marc Overmars kreeg al terecht veel lof, maar dit seizoen sloeg hij de bal toch een aantal keren ...

187
187
Anderlecht start uittocht: eerste vertrekker een feit

We kondigden het al in oktober aan: in 2025 gaat er héél veel spelersverloop zijn bij ...

162
162
Paniek in de tent: 'trainersontslag JPL hangt in de lucht'

Het regende al ontslagen in Jupiler Pro League. Zit er nog een trainer op de wip? Volgens ...

464
464
Hasi geeft uitleg over vroege wissel Verschaeren

RSC Anderlecht speelde de eerste 20-25 minuten sterk, maar nadien was het eigenlijk over en out. Het ...

265
265
Vanaken op zijn plaats gezet: "Deed 20 minuten niet mee"

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs ingezet met een 6 op 6. Na RSC ...

384
384
Engelse pers fileert De Bruyne na laatste Manchester Derby

Kevin De Bruyne is officieel begonnen aan zijn afscheidstournee bij Manchester City. Zondag startte ...

282
282
Anderlecht houdt hart vast na eerste blessure-verdict Stroeykens

RSC Anderlecht verloor zondagavond met 1-2 van KRC Genk, maar haalde wel een beter niveau dan een ...

246
246
'Club verliest smaakmaker: Jutgla op weg naar topcompetitie'

Even dreigde het nog helemaal mis te lopen, maar Club Brugge hield wel degelijk drie punten over aan ...

620
620
Exit Ulderink? Gheysens droomt van straffe topcoach

De positie van Andries Ulderink bij Antwerp FC wankelt na een matige start, en de naam van Hein ...

201
201
'Barça-preses gaat voor sensationele opvolger Lewandowski'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de Champions League-heenmatch tegen Borussia Dortmund. ...

123
123
Genk vreest noodscenario Steuckers: Fink komt met reactie

KRC Genk liet tot dusver nog geen steken vallen in de Champions' Play-Offs. Zondagavond ging de ...

455
455

Meer sportnieuws