'Volgende financiële domper voor Beerschot na derby'

door
'Volgende financiële domper voor Beerschot na derby'

Bij Beerschot likken ze hun wonden na de faliekante Antwerpse derby van vorig weekend. Die haalde niet eens het laatste fluitsignaal, want bij een 4-0-achterstand en met nog een kwartier op de klok besloten de boze ultra's van de Ratten om meermaals vuurpijlen op het veld te gooien.

De match werd daardoor definitief gestaakt en Beerschot besloot uiteindelijk om forfait te geven voor het slotkwartier. De incidenten leverden de club al een boete van 50.000 euro van de Pro League op en ook het Bondsparket zal ongetwijfeld nog forse sancties vorderen.

Beerschot-fans maken ravage op Bosuil

LEES OOK Will Still huivert na enorm drama bij bekende Engelse vriendin

Daar moet Beerschot vrezen voor nog eens 10.000 euro boete en wedstrijden zonder uitfans en/of achter gesloten deuren. Ook dat zijn dus sancties die de club in de al schaars gespijsde clubkas treffen en er zijn nog meer financiële dompers in aantocht.

Zo weet Gazet van Antwerpen dat Beerschot-fans ook grote schade aangericht hebben op de Bosuil. Er werden netten doorgebrand, er zijn brandplekken op de grasmat en zitjes en een poort werden vernield. De schade wordt op duizenden euro's geraamd.

Nieuwe financiële domper voor Beerschot

Antwerp zal die uiteraard op Beerschot verhalen en de kans lijkt groot dat de club zal moeten opdraaien voor de kosten. Zij zullen uiteraard wijzen naar de fans die de schade aangericht hebben, maar het zal moeilijk worden om die allemaal te vinden en ter verantwoording te roepen.

LEES OOK Is dit de druppel te veel bij teleurgesteld Beerschot?

Voor Beerschot is de derby dus een dure affaire geworden. Ook op sportief vlak, want door de nieuwe nederlaag blijft het achter met een schamele 1 op 27 en heeft het als rode lantaarn nu al maar liefst zeven punten achterstand op de voorlaatste plaats.

POLL: Moet Beerschot voor die kosten opdraaien?

Meest recent

Jorthy Mokio plots afgemaakt bij Ajax: “Farioli wordt gek”

Jorthy Mokio ging van KAA Gent naar Ajax en bij de Amsterdammers krijgt hij dit seizoen verrassend ...

1
1
TRANSFERUURTJE: ‘Deals Anderlecht en Standard, Antwerp vreest’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

62
62
Joos ziet opvallend gegeven Anderlecht: “7 van de 10 spelers”

RSC Anderlecht wordt onder de loep genomen na de pijnlijke nederlaag tegen Westerlo afgelopen ...

82
82
Stijn Stijnen en Bob Peeters clashen zwaar na verhitte strijd

Stijn Stijnen pakte dit weekend andermaal een rode kaart als coach van Patro Eisden Maasmechelen. De ...

135
135
Dure Anderlecht-vogel vindt verrassende nieuwe uitdaging

RSC Anderlecht nam een tijdje geleden definitief afscheid van Amadou Diawara. De middenvelder werd ...

77
77
Toch grote twijfels bij Bayern, Vincent Kompany woedend

Bayern München kende een rampzalige generale repetitie voor de terugmatch in de Champions ...

65
65
Wesley Sonck velt oordeel over Club Brugge: “Dat is voorbij”

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Aston Villa. Blauw-Zwart ...

228
228
Vertonghen-dilemma bij Anderlecht: “Daarom speelde hij niet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pijnlijke nederlaag aangesmeerd door Westerlo. Paats-Wit ...

160
160
Koen Casteels laat weer van zich horen na Courtois-bom

Koen Casteels zorgde voor een bommetje bij de Rode Duivels. De doelman besloot een einde te maken ...

277
277
Nieuwe aanvoerder Duivels: opvallende suggestie Alderweireld

Volgende week beginnen de Rode Duivels aan hun nieuwe hoofdstuk onder het bewind van bondscoach Rudi ...

498
498
Hayen maakt selectie bekend, zware opdoffer Aston Villa

Deze week worden de terugwedstrijden in de 1/8ste finales van de Champions League afgewerkt. Club ...

582
582
Transferblunder bij Antwerp? "Lauberbach-verhaal dreigt"

Antwerp FC treedt straks andermaal aan in de Champions' Play-Offs. Maar om daarin een rol van ...

335
335
Lijdensweg voorbij: Paul Pogba eindelijk weer profvoetballer

De voorbije jaren is hij helemaal uit beeld verdwenen, maar daar kan snel verandering in komen. ...

144
144
Brugse derby helemaal ontsierd: nieuwe incidenten bekend

Club Brugge won zondagmiddag met 1-3 van stadsrivaal Cercle Brugge. Jammer genoeg werd die Brugse ...

771
771
'Koninklijke machtswissel: Ancelotti kent eigen opvolger al'

Real Madrid bereidt zich momenteel voor op het Champions League-duel van woensdagavond tegen ...

148
148
'Hubert grijpt hard in na trieste aftocht Anderlecht'

RSC Anderlecht zakte afgelopen weekend andermaal diep door de ondergrens. Na een ronduit belabberd ...

591
591
Dan barst de bom: Rode Duivels onder hoogspanning

Thibaut Courtois keert terug bij de Rode Duivels, maar zijn comeback zorgt voor spanningen binnen de ...

684
684
Toch nieuwe coach voor Gent? "Hij heeft de credentials"

AA Gent is de laatste weken goed bezig en plaatste zich afgelopen weekend ook voor de Champions' ...

444
444
'Arsenal talmt: Trossard genoemd voor opzienbarende transfer'

Mede door de nodige blessuregevallen is Leandro Trossard nu toch al enkele weken een vaste basispion ...

253
253
Pré-selectie Duivels: Anderlecht-debutant en 37-jarige comeback

Aanstaande vrijdag maakt kersvers bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het Nations ...

609
609

Meer sportnieuws