'KV Mechelen heeft lijstje met potentiële trainers al klaar'

door
'KV Mechelen heeft lijstje met potentiële trainers al klaar'

De twee slotspeeldagen van de reguliere competitie staan voor de deur en dus begint de stress toe te slaan bij de ploegen onderaan het klassement. Bij KV Mechelen leidde dat begin deze week zelfs tot het ontslag van coach Besnik Hasi. Een directe opvolger lijkt evenwel niet voor meteen.

Na enkele buitenlandse omzwervingen, kreeg Hasi vorig seizoen een nieuwe kans op de Belgische velden. Zo werd de oud-middenvelder aangesteld als opvolger van Steven Defour bij KV Mechelen. Dat was aanvankelijk een goede zet. Hasi leidde Malinwa weg uit het degradatiemoeras en parkeerde de club zelfs op een tweede plaats in de Europe Play-Offs.

LEES OOK Pijnlijke details ontslag Hasi, tijdelijke opvolger bekend

Ondanks die successen leek hij na enkele maanden op weg naar de uitgang, maar uiteindelijk verlengde hij alsnog. En iok het huidige seizoen ging veelbelovend van start. Maar vervolgens raakte KVM het spoor bijster. De stuntzege van een tweetal weken geleden op Union SG was de enige overwinning die geboekt werd sinds eind november.

Hasi betaalt gelag

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie is Mechelen dan ook nog lang niet zeker van het behoud. Bovendien maakte Hasi zich de voorbije weken weinig populair met enkele incidenten. Zo haalde hij publiekelijk uit naar zijn spelers en na de puntendeling tegen STVV kreeg hij het zelfs aan de stok met één van de supporters.

Afgelopen weekend verloor KVM ook op het veld van rode lantaarn Beerschot VA, dat nochtans lange tijd met tien man op het veld stond. Voor Hasi werd dat uiteindelijk het nekschot. Dinsdagochtend maakte Mechelen bekend dat de samenwerking met de hoofdtrainer per direct is stopgezet.

Lijst met opvolgers

LEES OOK KV Mechelen bevestigt opvolger van ontslagen Besnik Hasi

Om hem te vervangen werd assistent-coach Fred Vanderbiest tijdelijk gepromoveerd tot T1. De bedoeling is evenwel om richting komend seizoen een nieuwe hoofdtrainer aan te werven. Volgens Gazet van Antwerpen heeft de club inmiddels ook een lijst klaar met potentiële opvolgers. Toch moet er niet snel witte rook verwacht worden. De focus ligt nu op het ontlopen van de Play-Offs in de laatste matchen van de reguliere competitie. Pas als dit gelukt is, zal de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer geïntensiveerd worden.

POLL: Vanderbiest moet een volwaardige kans krijgen als T1 ...

Meest recent

Feldhoffer doet pijnlijke onthulling na Europese opdoffer

Behoudens een heus mirakel volgende week in Brugge, zit de Conference League-campagne van Cercle ...

22
22
'Club Brugge houdt been stijf: transfer van 22 à 25 miljoen'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Maar ...

100
100
UEL/UECL: Saelemaekers van goudwaarde, zure ommekeer Ajax

Donderdagavond stonden de heenmatchen in de 1/8ste finales van de Conference en Europa League op het ...

18
18
Nieuwe Belgische dreun: rode kaart leidt ondergang Cercle in

Het heeft er alle schijn van dat binnen een weekje alle Belgische ploegen zijn uitgeschakeld in de ...

63
63
'KV Mechelen heeft lijstje met potentiële trainers al klaar'

De twee slotspeeldagen van de reguliere competitie staan voor de deur en dus begint de stress toe te ...

131
131
FIFA niet te stoppen: WK straks met 64 (!) landen?

De wereldvoetbalbond FIFA blijft maar mikken op meer topwedstrijden (lees: op meer inkomsten). Eind ...

90
90
Garcia haalt drie Antwerp-spelers bij voorselectie Duivels

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie bekend als bondscoach van België. ...

435
435
'Naam Club Brugge-sterkhouder doet ronde bij Liverpool'

De goede Champions League-campagne heeft ook een groot nadeel voor Club Brugge. Zo dreigt de ...

243
243
Anderlecht alsnog kampioen? Groot verschil met vorig seizoen

RSC Anderlecht knoopte zondagavond aan met een belangrijke zege op het veld van Standard. Daarmee ...

489
489
UEL/UECL: Fofana en Dessers blinken uit, grote stunt AZ

In de Conference en Europa League stonden donderdag de heenmatchen van de 1/8ste finales op het ...

47
47
Cercle wil nieuw sprookje: Feldhoffer wisselt vier keer

Cercle Brugge werkte tot dusver een straffe campagne af in de Conference League en mag zelfs met het ...

34
34
'Clash escaleert: publiekslieveling slaat Anderlecht KO'

Théo Leoni, de publiekslieveling van Anderlecht, wil graag een langdurig contract bij de ...

401
401
'Totale ommekeer in München: topcontract tot medio 2029'

Bayern München nam woensdag een stevige optie op de kwartfinales van de Champions League door ...

84
84
'Garcia broedt op verrassende naam in eerste selectie'

Binnen een dikke week is het zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie bekend als bondscoach ...

411
411
'Straffe wending: Van Bommel op weg naar opzienbarende club'

De voorbije maanden werd hij gelinkt aan verschillende nieuwe uitdagingen. Maar sinds zijn vertrek ...

477
477
'Jackpot onderweg: Atlético gaat voor sterkhouder Club'

Club Brugge staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling, maar kan desondanks ...

611
611
Antwerp trekt lijn door: "Daar was Ulderink al mee begonnen"

Antwerp FC plaatste zich afgelopen weekend voor de Champions' Play-Offs, maar zal die desondanks ...

377
377
Schoktransfer Yamal? Zaakwaarnemer neemt laatste twijfel weg

FC Barcelona deed woensdag een goede zaak in de Champions League door met 0-1 te winnen op SL ...

89
89
Opvallend: ex-Rode Duivel reikt Garcia de hand toe

Binnen twee weken begint Rudi Garcia officieel aan zijn ambstermijn als bondscoach van de Rode ...

99
99
'Miscast bij grof huisvuil? Club Brugge hakt knoop door'

Voorlopig heeft Club Brugge geen tijd om erbij stil te staan, maar dat Blauw-Zwart straks een drukke ...

670
670

Meer sportnieuws